Czym jest ranking?

Ranking powstał by wyróżnić osoby, które najczęściej możemy spotkać pływających po rzekach polskich i zagranicznych, szkolące przyszłych kajakarzy i reprezentujące nasz klub na zawodach. Szczegóły przyznawania punktów zapisane są w odpowiednim regulaminie.

Jak zgłosić punkty w rankingu?

Na chwilę obecną możliwe jest zgłoszenie tylko poprzez adres mailowy Rankingowca: nowakowski.krzys@gmail.com. Odbiór każdej wiadomości jest potwierdzany.

Ranking 2022

Stan na 24.11.2022

Uwaga: oficjalna klasyfikacja uwzględnia tylko klubowiczów z dorobkiem co najmniej 5 punktów.

Gizler Marzena81
Abramczyk Jakub80
Owsiak Zofia (Grażyna)76
Janiszewska-Miazga Elżbieta (Niuńka) (kurs 2022)73
Antos Michał70
Abramczyk Kacper (Kryspin)69
Kraińska Karolina69
Zając Alicja (Zając)65
Grela Damian64
Śnieżek Konrad (kurs 2022)63
Nowicki Wojciech61
Abramczyk Magdalena (Diament)59
Czauderna Bartosz57
Kujałowicz Andrzej57
Godyń Gabriela (Gaba)54
Sominka-Werner Marta54
Budka Katarzyna (kurs 2022)51
Ciołczyk Nikodem51
Kiryluk Konrad47
Konieczna Marianna (Marsjanka)47
Dąbrowski Alek (kurs 2022)46
Bureś Mariusz (Bur Marr)45
Grzejszyk Kamil (kurs 2022)45
Lewandowski Tomasz (Lewy)45
Janiszewska Magdalena (kurs 2022)44
Wilczyńska Aleksandra41
Brzeźna Izabela (Izolda)40
Syrek Izabela40
Gizler Michał (Rudy)39
Kalita Anna37
Naworyta Michał (Michałek)37
Tomasik Ewa34
Nowakowski Krzysztof32
Giernalczyk Wojciech30
Krawczyk Maksym30
Anioł Bartosz (kurs 2022)26
Czarnek Maria26
Jąkalska Monika (kurs 2022)24
Rosik Mateusz23
Zaremba Natalia (kurs 2022)23
Gonzalez Anabel22
Kujałowicz Michał (Jackson)21
Czauderna Szymon20
Majewska Faustyna (kurs 2022)20
Stasiak Mateusz (Niski)20
Floryan Bartek (Hary)18
Powroźnik Marcin (Cinek)18
Twaróg Rafał18
Konsek Łukasz17
Turek Cezary17
Kiszka Piotr (kurs 2022)16
Nowiński Andrzej (Szopa) (kurs 2022)16
Zaremba Aldona (kurs 2022)16
Komacka Klaudia (kurs 2022)15
Pośnik Jola15
Zgłobicki Bartosz (kurs 2022)15
Zieliński Wojtek15
Chechelska Aleksandra14
Decker Zofia (kurs 2022)14
Jakubiak Marcin14
Cela Beata (kurs 2022)13
Płokita Izabela (kurs 2022)13
Błaszkiewicz Krystyna11
Kramarczyk Piotr11
Słąba Przemek (kurs 2022)11
Zdanowicz Krzysztof (Ogniwo)11
Konieczny Mateusz (kurs 2022)10
Gaweł Anna (kurs 2022)9
Janur Dominik8
Malige Akshay (kurs 2022)8
Radzewicz Renata (kurs 2022)8
Wawrzak Aleksandra (kurs 2022)8
Gąsior Mateusz (Gons)7
Sielańczyk Kamil7
Wardyńska Anna (kurs 2022)7
Grzegorczyk Maciej (Robot)6
Naworyta Wojtek6
Owsiak Izabela (Izerka)6
Owsiak Zbigniew (Titek)6
Sośnicki Mariusz (Sosna)6
Szafrański Rafał (kurs 2022)6
Śmigła Małgorzata (kurs 2022)6
Charytoniuk Cyprian (Cypis)5
Hejmanowska Beata5
Zając Andrzej5

Uwzględnione w rankingu:

Alpy/Austria: 13.-20.08.2022
Alpy 0: 14.-17.07.2022
AMP Kamiena 2022: 9.04.2022
Bagry: 1.05., 3.05., 12.05., 18.05., 27.05., 30.05., 13.06., 14.06., 20.06., 29.06., 5.08., 18.08., 5.10.
Bagry i Wisła kursowe: 23.-24.04.2022
Białka: 14.05., 15.05., 4.-5.06., 22.08., 1.10.
Boże Ciało: 16.-19.06.2022
Bratysława: 22.-23.10.2022
BZIKK – Wisła: 24.10.2021, 22.10.2022
Czechy Szkoleniowe
Dunajec: 7.-8.05.2022
Dunajec+Wietrznice: 18.-19.06.2022
Grecja: 10.-15.04.2022
Gruzja: 23.-30.04.2022
Halfslajs party: 13.-17.08.2022
Halloween Rudawa: 31.10.2021, 31.10.2022
Kayakpolo: 1.06., 8.06., 15.06., 22.06., 29.06., 27.07., 3.08., 10.08., 24.08., 31.08.
King of the Alps: 1.-4.06.2022
Kolna: 16.01., 27.02., 6.03., 13.03., 20.03., 26.03., 3.05., 19.05., 29.05., 2.06., 26.06., 5.07., 10.07., 21.07., 26.07., 4.08., 7.08., 11.08., 14.08., 25.08., 1.09., 8.09., 11.09., 15.09., 20.09., 22.09., 25.09., 29.09., 2.10., 6.10., 20.10.
Kolna szkolenie: 26.-28.08.2022
Kryspinów Z.N.A.K.: 7.11.2022
Lej: 18.04.2022
Liptovský Mikuláš + Bela: 14.05.2022
Liptovský Mikuláš: 5.06., 3.07., 8.10.
Małopolski Przełom Wisły: 11.-12.11.2022
Metodyczne Bagry: 06.02.2022
Pilica: 29.10.2022
Plattling: 16.-19.06.2022
Przełom Dunajca + Wietrznice: 21.-22.05.2022
PrzeRodziny – 2. Mistrzostwa Szkoleniówek: 24.09.2022
Puchar Prezeski 2022: 2.07.2022
Salza Szkoleniowa 2022: 10.-22.07.2022
SPS1 Dunajec+Wietrznice: 28.05.2022
SPS2 Wietrznice: 11.06.2022
SPS3 Raba: 21.06.2022
SPS4 Wietrznice: 25.-26.06.2022
Trnávka: 24.-25.09.2022
Urodziny Habazi: 30.07.2022
Warsztaty z wiosłowania: 29.06.2022
Wełtawa: 19.-20.08.2022
Wietrznice: 2.05., 1.07., 13.-15.08., 3.-4.09., 8.10.
Wiosłowanie międzypokoleniowe Kolna+Wisła: 27.08.2022
Wisła: 28.09.2022
Wisła Mini Kurs: 28.03.2022
Wisła Popołudniowa: 25.03.2022
Wywczas Alpejski: 01.-09.07.2022
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow