25.11.79 – XII.1980

Prezes Sikora Mirosław
Prezes Ćwik Ryszard
Vice prezes d/s szkoleniowych Zenowicz Tadeusz
Vice prezes d/s organizacyjnych Żarański Jacek
Komandor OSSK „Powitanie Wiosny” Kusch Janusz
Sprzętowiec sprzętu pływającego Błaszkiewicz Piotr
Sprzętowiec sprzętu biwakowego Wątor Edward
Transportowiec Ćwik Ryszard
Transportowiec Sobiech Zbigniew
KO Tomaszewski Henryk

20.11.1980 – 28.11.1981

Prezes Ćwik Ryszard
Vice prezes d/s szkoleniowych Burzyński Michał
Vice prezes d/s organizacji imprez Niedziela Bogusław
Komandor OSSK „Nida 81 Kusch Janusz
Sprzętowiec sprzętu pływającego Nowicki Jerzy
Sprzętowiec sprzętu biwakowego Perucka Lidia
Transportowiec Przanowski Eugeniusz
Propagandzista Mikulski Waldemar
Kanciapowiec Mularczyk Marek
Skarbnik Rosiek Maria

28.11.1981 – 02.12.1982

Prezes Mikulski Waldemar
Vice prezes d/s szkoleniowych Burzyński Michał
Vice prezes d/s organizacji imprez Mularczyk Marek
Komandor OSSK „Nida 82” Nowicki Jerzy
Sprzętowiec sprzętu pływającego Przanowski Eugeniusz
Sprzętowiec sprzętu biwakowego Nieroda Janusz
Kanciapowiec Czech Wojciech
Transport Parys Norbert
Sprawy kulturalno-oświatowe Witek Ryszard
Propaganda Kucab Barbara
Skarbnik, sekterarz Nastałek Marta

02.12.1982 – 03.11.1983

Prezes Mikulski Waldemar
Vice prezes d/s szkoleń Witek Ryszard
Vice prezes d/s organizacji imprez Murzyński Michał
Komandor IX OSSK „Nida 83” Fiedor Bogumił
Sprzętowiec sprzętu pływającego Diesel Wiesław
Sprzętowiec sprzętu biwakowego Maryna Roman
Kanciapowiec Nowicki Jerzy
Transport Nieroda Janusz
Sprawy kulturalno-oświatowe Gałkiewicz Kazimierz
Propaganda Olczak Krzysztof
Skarbnik, sekterarz Kucab Barbara

03.11.83 – listopad 1984

Prezes Nieroda Janusz
Vice prezes d/s szkoleń Jaśkowiec Andrzej
Vice prezes d/s organizacji imprez Fiedor Bogumił
Komandor X OSSK „Nida 84” Fiedor Bogumił
Komandor „Akcji Lato” Downar Marek
Komandor „Akcji Lato” Potocka Mariola
Sprzętowiec sprzętu biwakowego Modzelewski Bogusław
Kanciapowiec Piętas Andrzej
Kanciapowiec Szopiński Marek
Transport Świętowski Andrzej
Sprawy kulturalno-oświatowe Nowicka Aleksandra
Sprawy kulturalno-oświatowe Gałkowicz Kazmimierz
Propaganda Maguszewska Marzena
Skarbnik, sekterarz Olczak Krzysztof

1984 – 1985

Prezes Nieroda Janusz
Vice prezes d/s szkolenia Kopka Marek
Vice prezes d/s organizacyjnych Potocma Mariola
Vice prezes d/s technicznych Modzelewski Bogusław
Komandor X OSSK „Dunajec 85” Bielówka Bogusław
Komandor „Akcji Lato” Sienko Zbigniew
Sprzęt pływający Diesel Wiesław
Sprzęt biwakowy Darkowski Piotr
Kanciapowiec Czechowski Andrzej
Kanciapowiec Szymański Jarosław
Transport Świętowski Andrzej
KO Szopińska Małgorzata
Propaganda Sylwester
Skarbnik, sekterarz Salik Marta

1985 – 1986

Prezes Bielówka Bogusław
Vice prezes d/s szkolenia Kopka Marek
Vice prezes d/s organizacyjnych Potocka-Diesel Mariola
Vice prezes d/s technicznych Diesel Wiesław
Komandor OSSK „Dunajec” Sadowski Dariusz
Komandor „Akcji Lato” Teodorowicz Andrzej
Sprzętowiec sprzętu pływający Grzybowski Andrzej
Sprzętowiec sprzętu biwakowy Maślanek Krzysztof
Kanciapowiec Szymański Jarosław
Transport Ekiert Jerzy
KO Paździorko Jacek
Propagandzista Dziepak Barbara
Skarbnik, sekterarz Salik Marta

1986 – 1987

Prezes Grzybowski Andrzej
Vice prezes d/s szkolenia Koniuszewski Janusz
Vice prezes d/s technicznych Sadowski Dariusz
Komandor III OSSK „Wiosna Radosna” Kośmider Janusz
Pełnomocnik „Akcji Lato” Tedorowicz Andrzej
Sprzętowiec Budziński Maciej
Sprzętowiec sprzętu biwakowy Gil Witold
Kanciapowiec Szymański Jarosław
Transportowiec Kulpa Mariusz
KO-wiec Adamczuk Artur
Propagandzista Makuch Wiesław
Sekretarka Salik Marta

1987 – 1988

Prezes Grzybowski Andrzej
Vice prezes d/s szkoleniowych Kulpa Mariusz
Vice prezes d/s organizacyjnych Szymański Bogusław
Vice prezes d/s technicznych Makuch Wiesław
Komandor OSSK „Wiosna Radosna” Drop Krzysztof
Pełnomocnik „Akcji Lato” Tokarz Andrzej
Sprzętowiec Gozdek Dariusz
Biwakowiec Żółkiewski Andrzej
Kanciapowiec Szymański Jarosław
Kanciapowiec Chrzanowski Robert
Transportowiec Haffman Mariusz
Ciemnia Owsiak Zbigniew
Kulturalno-oświatowiec Slip Dorota
Propaganda Gołąb Izabela
Sekretarka Salik Marta

1988 – 1989

Prezes Kulpa Mariusz
Vice prezes d/s szkoleniowych Makuch Wiesław
Vice prezes d/s organizacyjnych Szymański Bogusław
Vice prezes d/s technicznych Szatkowski Marek
Pełnomocnik „Akcji Lato” Olszewski Jacek
Sprzętowiec sprzętu pływającego Tokarz Andrzej
Sprzętowiec sprzętu biwakowego Żółkiewski Andrzej
Kanciapowiec Chrzanowski Robert
Transportowiec Wyżkiewicz Waldemar
Ciemniak Owsiak Zbigniew
KO-wiec Dąbrowska Monika
Propaganda Ciągło Małgorzata
Sekretarka Ozga Elżbieta
Sekretarka Chrzanowska Renata
Komandor „Wiosny Radosnej” Jakubiec Tomasz

 

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow