Godzinki? Co to?

Godzinki przedstawiają zaangażowanie klubowiczów na rzecz Klubu. Są one przyznawane za pracę przy sprzęcie, szkoleniu, etc., czyli za poświęcenie swojego czasu dla Klubu.

Godzinki mogą być “wymieniane” na darmowe wypożyczanie sprzętu klubowego. Brane są także pod uwagę w przypadku przyznawania dofinansowań dla klubowiczów na wyjazdach szkoleniowych.

Zaraportuj godzinki

Przejdź tu, by zaraportować swoją pracę -> Formularz zgłaszania godzinek.

Jeżeli nie ma Cię jeszcze na liście (bo np. jesteś nowym Bystrzakiem), daj znać mailowo.

Aktualna lista godzinek

Stan na 31.05. 2022, (jest to data przyznania a nie zgłoszenia czy też wykonanej pomocy). 

Abramczyk Jakub293
Abramczyk Kacper (Kryspin)570
Abramczyk Magdalena (Diament)1231
Abramczyk Marcin21
Adamek Dorota2
Adamek Katarzyna (Oaza)90
Adamek Maciej (Bestia)56
Adamus Michał25
Anioł Bartosz0
Antos Michał233
Balon Ewa (Kluczyk)68
Barszczak Aneta1
Bartnik Grzesiek373
Baster Tomasz (Łysy)80
Bednarczyk Grzesiek6
Bednarek Bartek42
Biega Barbara24
Biegaj Krzysztof (Joseph)429
Biel Piotr0
Bijak Katarzyna14
Blaut Marta26
Błaszkiewicz Krystyna1041
Błażkiewicz Bartek (Massa)158
Borucki Jakub (Boruch)10
Botko Katarzyna (Julietta)244
Brzeźna Izabela (Izolda)1564
Budka Katarzyna0
Budziński Maciej (Budzik)20
Bureś Mariusz (Bur Marr)345
Burzyńska Olga65
Capiński Jan132
Cela Beata0
Charytoniuk Cyprian118
Chechelska Aleksandra83
Chodak Jacek (Karaluch)104
Chodur Łukasz175
Chrobak Dorota44
Chyła Magdalena (Wydmuszka)500
Ciechanowski Łukasz34
Cieśliński Piotr10
Ciołczyk Nikodem453
Cios Franciszek (Pudzian, Pakero)-9
Czarnek Maria64
Czauderna Bartosz491
Czauderna Szymon84
Czech Katarzyna (KasiaCzy)147
Darkowski Piotr (Darecki)137
Daszkowska Olga (Wyżeł)1
Daszkowski Jacek (Prymus)14
Dąbrowski Alek0
Decker Zofia0
Domański Wojciech2
Drak Cezary21
Drak Maksymilian227
Drążkiewicz Dariusz (Drążek)83
Dubaj Maciej2
Dziurda Łukasz28
Dziurgot Magdalena-65
Falkus Karolina (Pooki)192
Fijołek Joanna110
Floryan Bartek (Harry)594
Franus Kamila (Cofkowa)328
Furgalska Aneta (Aniela)82
Gacek Hubert25
Gajos Teodor24
Gardjew Marcin21
Gaweł Anna0
Gąsior Mateusz (Gons)1713
Giebel Dawid (Daniel)1056
Giernalczyk Wojciech185
Gizler Marzena376
Gizler Michael296
Goćwin Karolina (Szczotka)15
Godyń Gabriela (Gaba)1965
Gołda Jan12
Gołda Paweł50
Gonzalez Anabel497
Gorajek Agnieszka10
Grela Damian425
Gruca Kinga (Chojrak)877
Grzegorczyk Maciej (Robot)1404
Grzejdziak Damian0
Grzejszczyk Kamil0
Grzesik Mateusz60
Gusztyła Wojciech5
Hadam Piotr8
Hankiewicz Jakub1
Herod Klaudia10
Heydel Jerzy58
Iwaniec Jarosław6
Jakubiak Marcin551
Jam David5
Janik Tomasz100
Janiszewska Magdalena0
Janiszewska-Miazga Elżbieta (Niuńka)0
Janur Dominik39
Jarka Bożena10
Jarowski Janusz-19
Jasiówka Piotr10
Jąkalska Monika0
Jurek Krzysztof (Krzysiur)355
Kacprzak Stanisław417
Kalarus Grzegorz7
Kalita Anna169
Kamińska Sylwia10
Kamiński Eugeniusz (Gino)36
Kapusta Katarzyna25
Karbownik Jowita5
Kiryluk Konrad1135
Kiszka Piotr0
Klasiński (Klasa)5
Kluczniak Grzegorz20
Kmita Przemek (Lisek)505
Koczur Maciej379
Kolano Malwina208
Kołodziej Łukasz34
Komacka Klaudia0
Konieczna Marianna (Marsjanka)204
Konieczny Mateusz0
Konieczny Radosław (Biały)69
Konsek Łukasz20
Kontek Michał (Konik)412
Korona Blanka27
Korona Rafał1
Kostka Daria50
Kotewa Krzysztof (Krzyhu)571
Kotewa Ula1
Kotlorz Jakub283
Kowalczyk Tomasz (Koval)797
Kozlowska Marysia (Lady)137
Kozłowska Dorota (Doda)654
Kozyra Piotr116
Krach Anna-7
Kraińska Karolina441
Krajewski Jan100
Krawczyk Iwona46
Kret Karol0
Kruczkowski Wojtek (Kasztan)41
Kruk Szczepan9
Kujałowicz Andrzej1293
Kujałowicz Michał180
Kuki4
Kulas Grzegorz35
Kulczycki Marek2
Kuncewicz-Jurek Krzysztof75
Kurdziel Bartek (Sierściuch)68
Kurnik Ula183
Kurowski Michał (Majkel)21
Kusiak Andrzej (Gudzior)10
Lewandowski Tomasz (Lewy)408
Liber Małgorzata (Koza)105
Lipka Kamila (Lipka)-73
Ludwik5
Łabuz Robert25
Łazarczyk Karol10
Łukaszuk Krzysztof (7.50)397
Mach Emil168
Maderak Kszysztof5
Majewska Faustyna0
Malige Akshay0
Malik Paweł10
Matlak Ewelina45
Matlak Mariusz (Młody)361
Miązga Maciej0
Midor Mateusz51
Mierzejewski Piotr4
Miś Elżbieta (Misiowa)524
Miś Grzegorz (Grzemiś)706
Mrowiec Katarzyna187
Mrugała Daniel713
Musiał Anna (Banan)7
Nalepa Maciej94
Naworyta Michał (Michałek)171
Naworyta Wojciech204
Nazarov Pasza593
Niemiec Tomasz52
Nisengolc Michał8
Nowak Katarzyna50
Nowakowska Aleksandra67
Nowakowska Julia10
Nowakowski Damian8
Nowakowski Krzysztof111
Nowicki Wojciech937
Nowiński Andrzej0
Orłowski Bartek (PółDziób)601
Ortyl Katarzyna (Julietta)5
Ortyl Rafał (Rufi)512
Osika Edyta108
Osika Mirosław20
Owerko Tomasz-50
Owsiak Zbigniew (Titek)122
Owsiak Zofia (Grażyna)1721
Pach Krzysztof (Pach Pach)2
Pająk Izabela (Izogona)422
Pająk Łukasz (Łuki)55
Pasiok Maciej78
Pastuszyński Błażej36
Pasuniak Agata74
Płokita Izabela0
Płóciennik Paweł65
Polak Olga (Wyżeł)4
Politańska Kamila520
Pośnik Jola281
Powroźnik Marcin (Cinek)635
Prelich Tomasz287
Ptak Karol51
Radliński Paweł70
Radzewicz Renata0
Rosik Mateusz206
Rozkuszka Ireneusz (Walker)160
Rybka Jerzy (Rybkin)1043
Ryndak Krzysztof115
Sarnecka Agnieszka (Sarna)127
Semkowicz Marta (eNTi)213
Sikora Damian (Kędzior)-29
Skowron Waldemar1
Skupień Jakub1
Słąba Przemek0
Smolarczyk Katarzyna (Ruda)796
Smyk Andrzej (Tranvald, Smyk)242
Snopek Paweł2
Sokołowski Jacek78
Sominka-Werner Marta169
Sośnicka Anna (Ciosna)38
Sośnicki Kornel (Sosik)536
Sośnicki Mariusz (Sosna)446
Sotwin Zofia258
Stalmach Piotr (Mielec)322
Staniak Marianna (Majka)252
Stasiak Mateusz (Nisko)151
Stojowska Maka415
Strejczek Michał568
Stwora Andrzej (Żółty)-63
Stwora Michał (Bizon)260
Sułowicz Kinga178
Sutor Szczepan27
Syrek Izabela312
Szafrański Rafał0
Szczygieł Monika561
Szczygieł Olga12
Szewczyk Krzysztof3
Szlaga Elżbieta32
Szpyrka Mateusz7
Szydło Bartosz60
Szymacha Robert (Topik)425
Szymański Bogusław (Boberek)280
Szymczyszyn Tomasz5
Śmieciuch Jolanta (Papuga)286
Śmigła Małgorzata0
Śnieżek Konrad0
Śpiechowicz Tomasz (Śpiechu)1
Śpitalniak Marek (Finezja)5
Toczek Iwona (Gandzia)219
Tomala Bartłomiej (Frodo)440
Tomasik Ewa764
Trikolenko Vladimir (Volodia)34
Trybuła Anna26
Tumidajewicz Daniela12
Turek Cezary232
Twaróg Rafał720
Wardyńska Anna0
Waśko Łukasz (Wasyl)682
Wawrzak Aleksandra0
Wiech Kamila (Owca)297
Wilczyńska Aleksandra352
Winkowski Jan3
Witek kursant 20074
Witkowska Beata30
Włodarska Paulina4
Wojtanowska Magda5
Wołek Katarzyna308
Wróblewska Katarzyna431
Wróblewski Michał84
Wysokiski Paweł5
Zając Alicja (Zając)1229
Zając Andrzej125,5
Zaremba Aldona0
Zaremba Natalia0
Ząbek Łukasz (Kaszana)132
Zdanowicz Krzysztof (Ogniwo)26
Zguda Mateusz2
Zieliński Łukasz (Motor)4
Zieliński Maciej302
Zieliński Przemek10
Zieliński Wojciech (Zielony)116
Zieliński Wojtek310
Ziółkowski Maciej130
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow