Godzinki? Co to?

Godzinki przedstawiają zaangażowanie klubowiczów na rzecz Klubu. Są one przyznawane za pracę przy sprzęcie, szkoleniu, etc., czyli za poświęcenie swojego czasu dla Klubu.

Godzinki mogą być “wymieniane” na darmowe wypożyczanie sprzętu klubowego. Brane są także pod uwagę w przypadku przyznawania dofinansowań dla klubowiczów na wyjazdach szkoleniowych.

Zaraportuj godzinki

Przejdź tu, by zaraportować swoją pracę -> Formularz zgłaszania godzinek.

Jeżeli nie ma Cię jeszcze na liście (bo np. jesteś nowym Bystrzakiem), daj znać mailowo.

Aktualna lista godzinek

Stan na 31.08. 2022, (jest to data przyznania a nie zgłoszenia czy też wykonanej pomocy). 

Abramczyk Jakub235
Abramczyk Kacper (Kryspin)573
Abramczyk Magdalena (Diament)1237
Abramczyk Marcin21
Adamek Dorota2
Adamek Katarzyna (Oaza)90
Adamek Maciej (Bestia)56
Adamus Michał25
Anioł Bartosz-30
Antos Michał179
Balon Ewa (Kluczyk)68
Barszczak Aneta1
Bartnik Grzesiek373
Baster Tomasz (Łysy)80
Bednarczyk Grzesiek6
Bednarek Bartek42
Biega Barbara24
Biegaj Krzysztof (Joseph)429
Biel Piotr0
Bijak Katarzyna14
Blaut Marta26
Błaszkiewicz Krystyna1021
Błażkiewicz Bartek (Massa)158
Borucki Jakub (Boruch)10
Botko Katarzyna (Julietta)244
Brzeźna Izabela (Izolda)1559
Budka Katarzyna-26
Budziński Maciej (Budzik)20
Bureś Mariusz (Bur Marr)406
Burzyńska Olga65
Capiński Jan132
Cela Beata5
Charytoniuk Cyprian118
Chechelska Aleksandra46
Chodak Jacek (Karaluch)104
Chodur Łukasz175
Chrobak Dorota44
Chyła Magdalena (Wydmuszka)500
Ciechanowski Łukasz34
Cieśliński Piotr10
Ciołczyk Nikodem407
Cios Franciszek (Pudzian, Pakero)-9
Czarnek Maria34
Czauderna Bartosz665
Czauderna Szymon54
Czech Katarzyna (KasiaCzy)147
Darkowski Piotr (Darecki)137
Daszkowska Olga (Wyżeł)1
Daszkowski Jacek (Prymus)14
Dąbrowski Alek-25
Decker Zofia5
Domański Wojciech2
Drak Cezary21
Drak Maksymilian227
Drążkiewicz Dariusz (Drążek)83
Dubaj Maciej2
Dziurda Łukasz28
Dziurgot Magdalena-65
Falkus Karolina (Pooki)192
Fijołek Joanna110
Floryan Bartek (Harry)572
Franus Kamila (Cofkowa)328
Furgalska Aneta (Aniela)82
Gacek Hubert25
Gajos Teodor24
Gardjew Marcin21
Gaweł Anna0
Gąsior Mateusz (Gons)1706
Giebel Dawid (Daniel)1056
Giernalczyk Wojciech65
Gizler Marzena306
Gizler Michael259
Goćwin Karolina (Szczotka)15
Godyń Gabriela (Gaba)1956
Gołda Jan12
Gołda Paweł50
Gonzalez Anabel497
Gorajek Agnieszka10
Grela Damian449
Gruca Kinga (Chojrak)877
Grzegorczyk Maciej (Robot)1434
Grzejdziak Damian0
Grzejszczyk Kamil5
Grzesik Mateusz60
Gusztyła Wojciech5
Hadam Piotr8
Hankiewicz Jakub1
Herod Klaudia10
Heydel Jerzy58
Iwaniec Jarosław6
Jakubiak Marcin440
Jam David5
Janik Tomasz100
Janiszewska Magdalena-25
Janiszewska-Miazga Elżbieta (Niuńka)-25
Janur Dominik47
Jarka Bożena10
Jarowski Janusz-19
Jasiówka Piotr10
Jąkalska Monika-30
Jurek Krzysztof (Krzysiur)355
Kacprzak Stanisław327
Kalarus Grzegorz7
Kalita Anna139
Kamińska Sylwia10
Kamiński Eugeniusz (Gino)36
Kapusta Katarzyna25
Karbownik Jowita5
Kiryluk Konrad1127
Kiszka Piotr-30
Klasiński (Klasa)5
Kluczniak Grzegorz20
Kmita Przemek (Lisek)505
Koczur Maciej379
Kolano Malwina208
Kołodziej Łukasz34
Komacka Klaudia-30
Konieczna Marianna (Marsjanka)186
Konieczny Mateusz0
Konieczny Radosław (Biały)69
Konsek Łukasz20
Kontek Michał (Konik)412
Korona Blanka27
Korona Rafał1
Kostka Daria50
Kotewa Krzysztof (Krzyhu)571
Kotewa Ula1
Kotlorz Jakub283
Kowalczyk Tomasz (Koval)797
Kozlowska Marysia (Lady)137
Kozłowska Dorota (Doda)654
Kozyra Piotr116
Krach Anna-7
Kraińska Karolina333
Krajewski Jan100
Krawczyk Iwona46
Kret Karol0
Kruczkowski Wojtek (Kasztan)41
Kruk Szczepan9
Kujałowicz Andrzej1360
Kujałowicz Michał180
Kuki4
Kulas Grzegorz35
Kulczycki Marek2
Kuncewicz-Jurek Krzysztof75
Kurdziel Bartek (Sierściuch)68
Kurnik Ula183
Kurowski Michał (Majkel)21
Kusiak Andrzej (Gudzior)10
Lewandowski Tomasz (Lewy)416
Liber Małgorzata (Koza)105
Lipka Kamila (Lipka)-73
Ludwik5
Łabuz Robert25
Łazarczyk Karol10
Łukaszuk Krzysztof (7.50)397
Mach Emil168
Maderak Kszysztof5
Majewska Faustyna0
Malige Akshay0
Malik Paweł10
Matlak Ewelina45
Matlak Mariusz (Młody)311
Miązga Maciej0
Midor Mateusz51
Mierzejewski Piotr4
Miś Elżbieta (Misiowa)524
Miś Grzegorz (Grzemiś)706
Mrowiec Katarzyna187
Mrugała Daniel713
Musiał Anna (Banan)7
Nalepa Maciej94
Naworyta Michał (Michałek)176
Naworyta Wojciech204
Nazarov Pasza593
Niemiec Tomasz52
Nisengolc Michał8
Nowak Katarzyna50
Nowakowska Aleksandra67
Nowakowska Julia10
Nowakowski Damian8
Nowakowski Krzysztof-63
Nowicki Wojciech912
Nowiński Andrzej5
Orłowski Bartek (PółDziób)601
Ortyl Katarzyna (Julietta)5
Ortyl Rafał (Rufi)512
Osika Edyta108
Osika Mirosław20
Owerko Tomasz-50
Owsiak Zbigniew (Titek)142
Owsiak Zofia (Grażyna)1785
Pach Krzysztof (Pach Pach)2
Pająk Izabela (Izogona)422
Pająk Łukasz (Łuki)55
Pasiok Maciej78
Pastuszyński Błażej36
Pasuniak Agata74
Płokita Izabela5
Płóciennik Paweł65
Polak Olga (Wyżeł)4
Politańska Kamila511
Pośnik Jola258
Powroźnik Marcin (Cinek)635
Prelich Tomasz287
Ptak Karol51
Radliński Paweł70
Radzewicz Renata0
Rosik Mateusz146
Rozkuszka Ireneusz (Walker)160
Rybka Jerzy (Rybkin)1043
Ryndak Krzysztof115
Sarnecka Agnieszka (Sarna)127
Semkowicz Marta (eNTi)213
Sielańczyk Kamil0
Sikora Damian (Kędzior)-29
Skowron Waldemar1
Skupień Jakub1
Słąba Przemek0
Smolarczyk Katarzyna (Ruda)796
Smyk Andrzej (Tranvald, Smyk)242
Snopek Paweł2
Sokołowski Jacek65
Sominka-Werner Marta109
Sośnicka Anna (Ciosna)38
Sośnicki Kornel (Sosik)479
Sośnicki Mariusz (Sosna)456
Sotwin Zofia258
Stalmach Piotr (Mielec)322
Staniak Marianna (Majka)252
Stasiak Mateusz (Nisko)151
Stojowska Maka415
Strejczek Michał556
Stwora Andrzej (Żółty)-63
Stwora Michał (Bizon)260
Sułowicz Kinga178
Sutor Szczepan27
Syrek Izabela368
Szafrański Rafał0
Szczygieł Monika576
Szczygieł Olga12
Szewczyk Krzysztof3
Szlaga Elżbieta32
Szpyrka Mateusz7
Szydło Bartosz60
Szymacha Robert (Topik)425
Szymański Bogusław (Boberek)280
Szymczyszyn Tomasz5
Śmieciuch Jolanta (Papuga)286
Śmigła Małgorzata0
Śnieżek Konrad-30
Śpiechowicz Tomasz (Śpiechu)1
Śpitalniak Marek (Finezja)5
Toczek Iwona (Gandzia)219
Tomala Bartłomiej (Frodo)440
Tomasik Ewa739
Trikolenko Vladimir (Volodia)34
Trybuła Anna26
Tumidajewicz Daniela12
Turek Cezary109
Twaróg Rafał588
Wardyńska Anna0
Waśko Łukasz (Wasyl)682
Wawrzak Aleksandra0
Wiech Kamila (Owca)297
Wilczyńska Aleksandra253
Winkowski Jan3
Witek kursant 20074
Witkowska Beata30
Włodarska Paulina4
Wojtanowska Magda5
Wołek Katarzyna308
Wróblewska Katarzyna431
Wróblewski Michał84
Wysokiski Paweł5
Zając Alicja (Zając)1235
Zając Andrzej137,5
Zaremba Aldona5
Zaremba Natalia10
Ząbek Łukasz (Kaszana)132
Zdanowicz Krzysztof (Ogniwo)-1
Zguda Mateusz2
Zieliński Łukasz (Motor)4
Zieliński Maciej302
Zieliński Przemek10
Zieliński Wojciech (Zielony)116
Zieliński Wojtek275
Ziółkowski Maciej130
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow