Odznaczenia w naszym klubie

  • 1. Gruszczyński Marek (Dziki)
  • 2. Chrupczalski Piotr (Karol)
  • 3. Biegański Ryszard
  • 4. Żurek Marek (Żuras)
  • 5. Majcherczyk Jerzy
  • 7. Matera Piotr
  • 8. Mielczarek Jan
  • 9. Łabędź Józef
  • 10. Chmieliński Piotr
  • 11. Milewski Józef
  • 12. Jabłoński Andrzej (Benzyniarz)
  • 14. Chrupczalska Marta
  • 19. Bubula Jerzy
  • 20. Janusz Szwaracki
  • 21. Piętowski Andrzej (Prezes)
  • 22. Kołodziej Janusz
  • 23. Marek Byliński
  • 24. Piluch Marek 1975
  • 25. Woch Józef
  • 26. Klehr Ryszard
  • 31. Betkowska Maria (Majka)
  • 36. Witkowski Krzysztof (Gruby)
  • 39. Wyrwik Jan
  • 40. Zwolska Danuta
  • 41. Jakubowski Maciej
  • 42. Wisłocka Bożena
  • 43. Figurski Grzegorz
  • 44. Musiał Bogdan
  • 45. Szczypuła Marta
  • 46. Musiał Krzysztof
  • 47. Krasnodębski Andrzej
  • 48. Hachuła Andrzej 1978
  • 49. Ziółkowski Bogdan (Dzielnicowy)
  • 50. Musiał (Śliwecka) Barbara
  • 51. Mrożkiewicz Jan
  • 52. Artemiuk Nina
  • 53. Bartoszcze Zbysław
  • 54. Galon (Biernat) Anna
  • 55. Galon Zbigniew
  • 58. Falkus Jan
  • 59. Mróz Andrzej
  • 60. Szornel Krzysztof
  • 61. Kusch Janusz
  • 62. Wosiński Jacek
  • 63. Gawracz Iwona
  • 64. Żerański Jacek
  • 66. Kamień Adam
  • 67. Matusik Anna
  • 68. Polzer Dariusz
  • 69. Kuś Bernard
  • 71. Bołoz Marek
  • 72. Płaczek Marian
  • 73. Zagól Dorota
  • 74. Wątor Edward
  • 75. Ćwik Ryszard
  • 76. Guzek Bogdan
  • 77. Zagrodzka-Błaszkiewicz Zofia
  • 78. Sikora Mirosław (Prezes)
  • 79. Jaśkowiec Andrzej
  • 80. Błaszkiewicz Piotr
  • 81. Tadeusz Matzullok (Zenowicz)
  • 83. Burzyński Michał
  • 84. Nowicki Jerzy 1981
  • 85. Orłowski Marek
  • 86. Mularczyk Marek
  • 87. Mikulski Waldemar 1981
  • 90. Imbór Damian
  • 91. Rzepa Mieczysław
  • 92. Perucka – Orłowska Lidia
  • 93. Bloch Sławomir
  • 96. Wiśniewski Marek
  • 98. Kwolek Ryszard
  • 100. Witek Ryszard (Siwy)
  • 101. Przanowski Eugeniusz
  • 103. Nastałek Kusch Marta
  • 104. Czech Wojciech 1982
  • 105. Nieroda Janusz 1982
  • 106. Kucab-Orzeszyna Barbara 1982
  • 107. Parys Norbert
  • 108. Zatranek Władysław
  • 109. Śpitalniak Marek (Finezja)
  • 110. Kasprzyk Jan
  • 111. Pilch Danuta
  • 112. Deptuła Roman (Deptuś) 1983
  • 116. Wenglorz-Czech Lucyna
  • 119. Diestel Wiesław
  • 125. Fiedur Bogumił
  • 127. Świętowski Andrzej
  • 129. Koniuszewski Janusz (Koniu)
  • 132. Szopiński Marek
  • 133. Modzelewski Bogusław
  • 135. Artur Adamczuk (Maniek)
  • 136. Kopka Marek (Kopek)
  • 137. Bielówka Bogusław
  • 141. Darkowski Piotr (Darecki)
  • 142. Roman Koszałko (Koszał)
  • 148. Grzybowski Andrzej (Grzybu)
  • 151. Kulpa Mariusz (Kulpen)
  • 152. Makuch Wiesław (Rico)
  • 154. Drop Krzysztof (Dropu)
  • 155. Szymański Bogusław (Boberek)
  • 157. Tokarz Andrzej (Tokarenka)
  • 158. Budziński Maciej (Budzik)
  • 159. Gozdek Dariusz (Dario)
  • 161. Kośmider Janusz
  • 162. Olszewski Jacek
  • 164. Zacharias Aleksandra
  • 166. Wijas Andrzej (Winczas)
  • 168. Jakubiec Tomasz (Tomanek)
  • 169. Rapacz Robert (Kwinto)
  • 170. Wyżkiewicz Waldemar (Waldi)
  • 171. Kubacka – Jakubiak Jolanta (Dżolka)
  • 172. Chrzanowski Robert (Chrzano) 1989
  • 173. Prusak Dariusz (Kula)
  • 174. Boguszewicz Jarosław (Bogusz)
  • 175. Owsiak Zbigniew (Titek) 1989
  • 176. Adamczyk Marek (Turbo)
  • 177. Jąkalski Krzysztof (Jarząbek)
  • 178. Plekan Leszek (Zulus)
  • 179. Mamak Paweł (Maniak)
  • 180. Tomczyk-Braska Elżbieta (Rysia)
  • 181. Smolich Darek (Kaczor)
  • 182. Kulpa Małgorzata
  • 185. Krzysztof Żak (Twardy)
  • 186. Kopytek Artur (Max) 1990
  • 187. Kusiak Andrzej (Gudzior)
  • 188. Rzeczkowski Leszek (Leczo)
  • 189. Pawlak Bogumiła 1991
  • 191. Braska Tomasz (Garstka)
  • 193. Sikora Piotr (Sikor)
  • 194. Jąkalska Aleksandra (Poziomka)
  • 195. Potaczek Krzysztof (Sabała)
  • 198. Drożdżal Emil 1993
  • 199. Wójcikowski Jarosław (Jaro) 1993
  • 200. Miesel – Owsiak Izabela (Izerka) 1993
  • 201. Kawalec Paweł (Smalpit)
  • 202. Tasak Dariusz
  • 203. Godyń Dorota (Gzylka) 1994
  • 204. Czachowski Andrzej (Dziku)
  • 205. Dorota Karśnicka – Zdechlikiewicz
  • 206. Boguszewicz Jarosław
  • 207. Kurnik Tomasz
  • 208. Śmieciuch Jolanta (Papuga) 1996
  • 209. Rozkuszka Ireneusz (Walker)
  • 210. Migas-Wróbel Katarzyna
  • 211. Sikora Karina
  • 212. Jurek Krzysztof (Krzysiur)
  • 213. Miś Elżbieta (Misiowa) 1997
  • 214. Mazurek Tomasz (Długi)
  • 215. Kłapyta Dorota
  • 216. Pęczalska-Fiołek Joanna (Peugeot)
  • 217. Rykała Łukasz (Łukasia)
  • 218. Kulas Grzegorz (Herkulas)
  • 219. Miś Grzegorz (Grzemiś)
  • 220. Pasuniak Piotr
  • 221. Pająk Izabela (Izogona)
  • 222. Nowosad Jacek (Młody) 2001
  • 223. Smolich Małgorzata (Kuzynka)
  • 224. Kowalczyk Tomasz (Koval)
  • 225. Pająk Łukasz (Łuki)
  • 226. Mączyńska Marta
  • 227. Seweryn Grzegorz (Gregor)
  • 228. Sośnicki Mariusz (Sosna)
  • 229. Małota Agata
  • 230. Zieliński Wojciech (Zielony)
  • 231. Zalesko Adam
  • 232. Biegaj Krzysztof (Joseph)
  • 233. Sikora Marcin (Chlebuś)
  • 234. Powroźnik Marcin (Cinek) 2002
  • 235. Bzdak Zbigniew
  • 236. Łabędź Krzysztof (Pisklak)
  • 237. Kuc Adam (Bucek)
  • 238. Staniak Marianna (Majka) 2003
  • 239. Kotewa Krzysztof (KrzyHu) 2003
  • 240. Brzoza Michał 2004
  • 241. Semkowicz Marta (eNTi) 2004
  • 242. Ostrowska Lena 2004
  • 243. Toczek Iwona (Gandzia) 2005
  • 244. Ciepiela Joanna (Rosomak) 2005
  • 245. Szymacha Robert (Topik) 2005
  • 246. Waśko Łukasz (Wasyl) 2005
  • 247. Stwora Andrzej (Żółty) 2005
  • 248. Wołek Katarzyna (Wołek) 2006
  • 249. Stwora Michał (Bizon) 2006
  • 250. Kmita Przemysław (Lisek) 2006
  • 251. Kontek Michał (Konik) 2006
  • 252. Kryczka Ireneusz (Łapka) 2006
  • 253. Falkus Karolina (Pooki) 2007
  • 254. Kozłowska Dorota (Doda) 2007
  • 255. Cios Anna (Ciosanka) 2007
  • 256. Chyła Magdalena (Wydmuszka) 2007
  • 257. Łukaszuk Krzysztof (7.50) 2008
  • 258. Błażkiewicz Bartosz (Massa) 2008
  • 259. Stalmach Piotr (Mielec) 2008
  • 260. Liber Małgorzata (Kozica) 2008
  • 261. Capiński Jan (Capu) 2009
  • 262. Ortyl Rafał (Roofi) 2009
  • 263. Adamek Maciek (Bestia) 2009
  • 264. Adamek Katarzyna (Oaza) 2009
  • 265. Tomala Barłomiej (Frodo) 2010
  • 266. Smolarczyk Katarzyna (Ruda) 2010
  • 267. Rybka Jerzy (Rybkin) 2011
  • 268. Katarzyna Ortyl (Julietta) 2012
  • 269. Łukasz Zieliński (Motor) 2012
  • 270. Tomasz Prelich 2012
  • 271. Łukasz Ząbek (Kaszana) 2012
  • 272.Grzegorz Bartnik (Grzesiek) 2012
  • 273. Goćwin Karolina (Szczotka) 2012
  • 274. Orłowski Bartosz (Półdziub) 2012
  • 275. Sośnicki Kornel (Korniszon) 2013
  • 276. Cios Franciszek (Pudzian) 2013
  • 277. Lipka Kamila (Lipka) 2013
  • 278. Tomasik Magdalena (Diamencik) 2013
  • 279. Smyk Andrzej (Tranwald) 2013
  • 280. Daniel Mrugała(Daniel) 2013
  • 281. BartoszFloryan(Hary) 2014
  • 282. Alicja Zając(Zając) 2014
  • 283. Katarzyna Czech(Kasia Czy) 2014
  • 284. Wiech Kamila (Owca) 2014
  • 285. Izabel Brzeźna (Izolda) 2015
  • 286. Olga „Wyżeł” Daszkowska 2016
  • 287. Dawid Giebel (Dejwid, Haselhoff) 2016
  • 288. Ewa Tomasik (Ewusia, Salceson) 2016
  • 289. Maciej Grzegorczyk (Robot) 2016
  • 290. Kinga Gruca (Chojrak) 2016
  • 291. Kacper Abramczyk (Krysia, Kryspin) 2016
  • 292. Mariusz Matlak (Młody, Cygan) 2017

Brakujące numery.

  • Herman Włodzimierz (Kapral)
  • Potocka Diestel Mariola
  • Grzybowska Agnieszka
  • Tokarz Andrzej
  • Czuba Jan
  • Teodorowicz Andrzej
  • Czechowski Andrzej
Jeżeli ktoś zna numery brakujących osób, niech się ujawni.
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow